„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem - o to, ażeby bardziej był, a nie tylko miał”

Jan Paweł II

Erasmus+ - Projekty 2024/2025

Erasmus+ logo

"Digital Eco-Innovators - Fostering Sustainable Solutions Through Digitalisation"

Projekt „Digital Eco-Innovators - Fostering Sustainable Solutions Through Digitalisation” nakierowany jest na zwiększenie wrażliwości środowiskowej uczniów poprzez wykorzystanie rozwiązań cyfrowych i tym samym zwiększenie umiejętności w zakresie przedmiotów STEAM (naukowo technicznych) i języka angielskiego. Uczniowie poznają zasady gospodarki w obiegu zamkniętym, recyklingu i zielonej energii oraz stworzą prace artystyczne w tej tematyce.


"STEAM motivated"

Projekt zatytułowany „STEAM motivated” ma na celu zwiększenie umiejętności i motywacji do nauki przedmiotów STEAM i języka angielskiego poprzez tworzenie propozycji interesujących zajęć i nagrania krótkich filmików prezentujących praktyczne zastosowanie wiedzy nauczanej w podstawie programowej. Zamierzamy skupić się na takich przedmiotach jak matematyka, technika i inżynieria oraz język angielski i stworzyć materiały edukacyjne do wykorzystania w przyszłości.